GRUBUMUZ

ISMGRUP Antalya merkezli olarak kurulmuş, Türkiye’de tüm illerde, Avrupa’da çözüm ortakları vasıtasıyla 16 Ülkede hizmet ağına sahiptir.

Firmamız bünyesinde Vip Koruma, Bodyguard, Sanatçı Koruma hizmetlerinin yanı sıra personel istihdam, vale park, vestiyer, kiralama hizmetleri, Vip araç kiralama gibi sizi farklı kılacak ve hayattaki ayrıcalığınızı hissettirecek hizmetlerimiz mevcuttur.

Gelişen Türkiye’nin dinamik, artı değerler üreten firması ISMGRUP, kurulduğu günden beri keşif, risk analizi, event yönetimi, kiralama hizmetleri, personel istihdam hizmetleri alanlarında Türkiye’nin önde gelen kurumlarına çözümler sunuyor.

Geniş bir hizmet desteğine sahip ISMGRUP yukarıda belirtilen alanlarda 5’i yönetici kadrosunda olmak üzere 300 kişilik bir ekip ile hizmet üretmektedir. Ayrıca geniş kapsamlı işbirliği yürüttüğü çözüm ortakları ile beraber temsil ettiği kitle yüzleri geçmektedir.

Hizmet verdiği alanlarda sorunsuz hizmet yürüten ISMGRUP, müşterileri ile uzun soluklu kalıcı ilişkiler kurmaktadır. Bu bakış açımız müşterilerimizin de hedef kitleleri ile kalıcı ilişkiler kurmasını sağlamakta ve bu sonuç projelerin uzun vadeli olmasını sağlamaktadır.

Tüm projelerinde titiz ve profesyonel bir çizgi izleyen ISMGRUP, her zaman dürüst, sadık ve mükemmeliyetçi bir anlayış içerisinde çalışmaktadır. Bunu yaparken her türlü donanım, araç ve gereci düzgün bir altyapıda kullanır ve her zaman düzgün raporlama yaparak işin amacına ulaşmasını sağlar.